0

Ardit Gjebrea i pushtuar nga dhimbja, do ju coptohet zemra me këto pamje

Në një foto duken disa fëmijë sirianë që kanë humbur jetën për shak të situatës konfliktuale që ndodhet vendi.
Ata nuk po flenë, janë engjëj… 910 të vegjël sirianë nuk jetojnë më vetëm në vitin 2017. Janë shumë!’- ka shkruar Arditi në postimin e tij në Instagram.Me këtë postim Arditi k ngjallur mjaft reagim në rrjetet sociale duke bërë të kujtohet se sa mizori jetohet në atë anë të botës.
Shtypeni linkun e rekljamimit me poshte dhe shikoni cfar ka bere ai..

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *