0

Boksieri Shqiptar rrah serbin midis Serbisë, Këtë Video ia dedikoj Ramushit..

Me Ramush Haradinajn! Presin shumë shpejt kryetari i AAK-së të rikthehet në Kosovës. Boksieri nga Kosova që jeton e vepron në Austri, Petrit Mazrekaj, që njihet si specialist për t’i rrahur dhe nokautuar boksierët serb, madje edhe në midis Serbisë, ka vizituar Ramushin në Francë. “Haradinajt janë që më japin gjithmonë fuqi para çdo meçit.Gjithmonë me bëjnë krenar dhe më japin trimëri në ring që të luftojë kundër çdo boksierit sidomos kur atyre serb”, thotë Mazrekaj për gazetën kombëtare “Bota sot”. Mazrekaj bokson në kategorinë super të mesme në profesionalizëm.
Per te pare videon e plote klikoni mbi reklamen me poshte…

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *