0

DJE U VARROSEN DY VËLLEZËRIT, POR A MUND TA BESONI SE KUSH I SHKOJ SOT PËR NGUSHËLLIME FAMILJES MALOKU NGA MALISHEVA?

Udhëheqësit më të lartë të shtetit, Hashim Thaçi e ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, në pasditen e sotme i kanë shkuar në shtëpinë e familjes së Maloku nga fshati Plloqicë i komunës së Malishevës, familje kjo të cilës iu vranë dy djemtë, Shani e Bahri Maloku, në pragun e shtëpisë në orët e para të së premtes.
Thaçi e Tahiri u zotuan se vrasësit e kësaj ngjarje do të dalin para drejtësisë, shkruan Gazeta Express.Plaçkitjet kishin qenë shqetësim i javëve të fundit për banorët e fshatit Plloqicë të Malishevës. Por, një e tillë mbrëmë është shndërruar në tragjedi.
Shtyp në reklam poshtë dhe ju hapen pamjet:

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *