0

DOKTORI rus na tregon recetën IDEALE për problemet me shikimin!

Pamja jonë është një nga 5 shqisat kryesore për qeniet njerëzore. Disa njerëz thonë se “Nëse ata nuk e shohin, ata nuk dëgjojnë” dhe kjo është e vërtetë. Njerëzit që kanë humbur shikimin ose e kanë humbur pjesërisht, mund ta konfirmojnë këtë, por edhe njerëzit që kanë lindur të verbër.Vizioni ynë na ndihmon të perceptojmë mjedisin tonë me një strukturë të madhe, pasi ne jemi të aftë të identifikojmë veprime shumë kohë para se të përshkruhemi, kështu që lehtë mund të themi se vizioni ynë është ndër shqisat më të rëndësishme.Për të përgatitur këtë ilaç natyral që po ju ofrojmë ju nevojitet xhel Aloe Vera, mjaltë natyral, arra dhe limona!Hidhni një sy në recetë:100 g xhel Aloe Vera300 g mjaltë natyralë500 g arra të prera4 limon shtrydhur (lëng limoni)Përgatitja:
Së pari, lani gjethet Aloe Vera dhe vlojini ato.Pas kësaj, i prisni ato në feta shumë të holla.Shtrini fletët duke përdorur një garzë mjekësoreMbani Aloe vera të përgatitur në këtë mënyrë në frigorifer për 12 ditë.Pas kalimit të kësaj periudhe, lyejeni aloe verën me pjesën tjetër të përbërësve dhe vendoseni në frigorifer përsëri.Konsumi:Konsumoni pije 30 minuta para çdo vakt.Shënim: Rekomandohet që të konsultoheni me një mjek specialist para se të vendosni të merrni ilaçet dhe të shmangni dëmtimin e organizmit tuaj..Klikoni ne reklam per nje recet te plot dhe video

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *