0

E Papritur: Cfarë po ndodhë, Pak para martesës, Blero dhe Afrona i japin fund lidhjes, Blero tregon arsyen shokuese në intervist (VIDEO EKSKLUZIVE)

Këngëtari Blero prej disa vitesh po jeton historinë e dashurisë me Afrona Dikën, ku dhe së fundmi pritej të martoheshin. Mirëpo pikërisht kur gjërat mes tyre po shkonin mirë, çifti duket se po i jep fund. Edhe Blero, edhe Afrona me postimet e tyre kanë lënë të kuptohet se lidhja e tyre është në krizë. Siç bën të ditur “Prive”, dyshja as nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram, dhe për këtë çështje Blero ka folur në një intervist dhe tregon arsyen shokuese të ndarjes shikoeni cfare thot Ai, shtypni posht reklamenn dhe ju hapet video e shkurt e intervistes:

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *