0

Flet babai i Neymar: Nuk më dëgjoi mua, i thashë….

Babai i Neymar e ka thyer heshtjen pas prezantimit të djalit të tij te PSG. Ai ka thënë se Neymar nuk e ka dëgjuar atë sepse synimi i tij ishte djali i tij të mbetet në Barcelonë edhe për një kohë të gjatë.
“Ishte vendim i tij personal. Nuk e ka dëgjuar këshillën time, as këshillat e miqve. Kishte guxim për ta bërë këtë, ani pse unë i thashë se është veprim i nxituar. Megjithatë mu desh ta respektoja sepse tani ai e di më mirë se çfarë do. Nuk ishte e lehtë aspak sepse iku nga idhulli i tij, Messi. Neymar dhe Messi janë si dy vëllëzër, ndërsa djali im i është mirënjohës atij sepse ka mësuar shumë nga ai” ka thënë babai i Neymar…per me shume ndiqe videon duke shtypur ne reklamen me poshte!

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *