0

Godet Këngëtarja e njohur Shqiptare GJYSTE VULAJ. Vjehrrit ja shërbej kafen me bikini! (Video)

Këngëtarja Gjyste Vulaj është shquar gjithnjë për format e saj bombastike dhe më së shumti për gjoksin shpërthyes.
Gjatë intervistës së saj në emisionin “Xing me Ermalin”,Vulaj është shprehur se gjatë verës e kalon pjesën më të madhe të kohës e veshur vetëm me bikini.“Kam një pishinë në shtëpi dhe rri gjithë kohës me bikini. Vjen vjehrra ia nxjerr kafen me bikini, vjen vjehrri prap me bikini,”-ka përfunduar këngëtarja./ExpressDuke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon:Klikoni ne reklam me poshtë dhe pas pak shfaqet videoja e plote:

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *