0

Ja si “e masakroi” Florian Marku grekun racist ndaj shqiptarve

Kampioni i padiskutuar Florian Marku ka zhvilluar natën e mbrëmshme ndeshjen kundër grekut racist Bitakos në Athinë, ndeshje që u transmetua live në Shqiperiaime ekskluzivisht.

Kampioni shqiptar ka fituar ndeshjen duke e masakruar kundërshtarin, në 4 minuta, ai nuk e ka diskutuar për asnjë moment fitoren e tij sic dhe ka deklaruar
Marku nuk ka treguar fare mëshirë ndaj tij dhe se e ka merituar fitoren per me shum shiko videon ne vazhdim…

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *