0

Ju kujtohet ‘Mariano’ tek ‘Teresa’? Shikoni sa ka ndryshuar jeta e tij pas kaq vitesh

I njohur kryesisht për rolin e tij si ‘Mariano’ Pas kaq shumë vitesh, ai vazhdon akoma të merret me aktrim dhe qëndron vazhdimisht në kontant me fansat. Diaz prej kohësh është i martuar me këngëtaren dhe aktoren italo-argjentinase, Lola Ponce, me të cilën kanë dy vajza të quajtura Erin dhe Reigna. Aaron dhe Lola janë njohur në një prej telenovelave ku luanin si motër e vëlla, ndersa aktori ja si duket sot, duke kkliikuar posht rekklamen mund ti shikoni fotot:

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *