0

LAJMI FUNDIT: Tragjedi e madhe, rrotullohet autobusi, 11 të lënduar shqiptarë, ja emrat e tyre (Kujdes Pamjet)

Është rrotulluar autobusi i cili ishte i mbushur me udhëtarë. Prej gjithë udhëtarëve sa ishin 11 kanë marrë lëndime të rënda trupore kurse policia menjeher i thirren ambulancen. Ngjarja ka ndodhur kur autobusi ishte në shpejtësi dhe në momentin kur ishte dalur nga tuneli ishte futur në një kthesë duke rënë në humnerë, ja dhe lista e të lënduarve dhe video e tmershme kur rrotullohet autobusi, shtypni poshte reklamenn dhe ju hapet video, kujdes pamjet:

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *