0

LAJMI I FUNDIT: NËNA DHE FOSHNJA VDESIN NË SPITAL / EMRAT /

Nëna dhe foshnja e saj kanë ndërruar jetë në spitalin e Kukësit. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në rrethana ende të pasqaruara nga policia, e cila ka nisur hetimet.
Nëna e gjashtë fëmijëve kishte shkuar për të lindur fëmijen e shtatë në spital-
Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në rrethana ende të pasqaruara nga policia, e cila ka nisur hetimet.
Nurije Poçi, nënë e gjashtë fëmijëve kishte shkuar për të lindur fëmijen e shtatë në spital, i cili është konstatuar i vdekur.
Por, për rrethana ende të paqarta ka ndërruar jetë edhe nëna.per te pare videon klikoni mbi reklam….

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *