0

Receta që do ju bëjë të mos shkoni më kurrë në farmaci: Një bombë shëndeti që është 100% natyrale. Nuk do keni më nevojë për ilaçe!

Përdoreni këtë përzierje dhe nuk do ju nevojiten më ilaçe! Funksionon 100%!Receta,Përbërësit:2 limona,1 rrenjë xhinxheri (i mesëm),Rreth 500 gr mjaltë.Përgatitja:Laheni limonin dhe priheni në pjesë. Bëni të njëjtin veprim dhe me xhinxherin. Hidheni në një enë të pastër të qelqtë… Continue Reading

0

SKANDAL: Plas sherri në parlament përsëri, Monika Kryemadhi heq çizmet dhe qëllon Ramën në parlament, shikoni reagimin e çmendur të Ramës…(VIDEO EKSKLUZIVE)

Plas sherri në parlament përsëri, Monika Kryemadhi heq çizmet dhe qëllon Ramën në parlament, shikoni reagimin e çmendur të Ramës…Sot ka ndodhur një përleshje e madhe në parlament. Monika Kryemadhi nuk është përmbajtur në seancën e sotme. Pasi e quajti… Continue Reading