0

Prekëse: Ja çfarë bëri 14 vjeçari vetëm pak orë para se të vritej tragjikisht

Një i ri i moshës 14 vjeçare, ka gjetur sot tragjikisht vdekjen gjatë një ahengu familjar.
I vrari siç mëson Gazeta NewBorn quhet Edi Sopa dhe vjen nga fshati Mushtishtë i Suharekës.
Viktima u vra aksidentalisht nga axha i tij, i cili në ato momemnte ishte duke e kontrolluar armën e cila ishte bllokuar dhe nuk po kërciste.
Ngjarja kishte ndodhur derisa po mbahen një dasëm, e ku të pranishëm ishin viktima dhe vrasësi aksidentalisht.
Të njejtat burime tregojnë se Edi Sopaj, ka festuar dje ditëlindjen e tij të 14-të:Ja dhe video shikojeni duke klikuar rekklamm me poshte:

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *