0

Publikohen pamjet, Ky është personi që i vrau vëllezërit Maloku në Malishevë

Vrasja e ndodhur në Plloqicë të Malishevës ka tronditur banorët e kësaj ane.
Indeksonline ka kontaktuar me banorët e këtij fshati të cilët thonë se hajnat dyshohet se lanë të vdekur dy vëllezërit Bahri e Shani Malokun, ky i fundit pjesëtar i FSK-së.
Sipas banorëve të Plloqicës, viktimat nuk kanë pasur problem me askënd dhe dyshojnë se mbi ta kanë qëlluar vetëm hajnat.
(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje foton)

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *