0

Rrefim i pazakonte: Gruaja me rrihte dhe me tradhetonte me 5 meshkuj!!

Juliani nga Korça ka qenë i ftuar në rubrikën “Kam një mesazh për ty” të emisionit “E diela shqiptare”.
Ai ka rrëfyer se kishte patur dy bashkëshorte përpara se të fejohej tanimë me dikë tjetër dhe se gruaja e dytë nga Berati e rrihte, si dhe e tradhëtonte me 5 burra.
Juliani tha se gruaje e dytë sa duket i kishte patur lidhjet pasi ishte divorcuar njëherë dhe tregoi se ajo kishte të dashur edhe 50-vjeçarë.
Ai ka edhe një fëmijë me gruan nga Berati dhe dy të tjerë me gruan e parë.
Per me shume shiko videon me poshte..klikoni mbi reklamen me poshte….

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *