0

Shqiptari shkatërron serbin në raundin e parë me nokaut, dhe puth flamurin Shqiptar(VIDEO)

Shqiptari shkatërron serbin në raundin e parë me nokaut, dhe puth flamurin Shqiptar(VIDEO)
Boksieri shqiptar Florian Marku në një ndeshje boksi pasi rrëzon me nukaut serbin që në raundin e parë.
Pas fitores se tij te madhe ai shkon dhe e puth flamurin kombëtar.
Per ta shikuar videon e plote, ne linkun me poshte!

video

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *