0

Tensionohet Keq Situata: Shpetim Desku ‘Shuplakë’ Burdushit N’Kosovë Show, Ja Arsyeja (Video)

Në këtë emision folën për shumë tema, por ajo që ra në sy më së shumti ishte tensioni mes nikoqirit Shpetim Desku dhe mysafirit, Burdushit, njofton Gazeta NewBorn.Mirëpo, në fund të emisionit Burdushi vullnetarisht puthi hartën e Kosovës që është edhe simbol i këtij emisioni.Por momenti interesant është nga minuta 8:00.shtypni posht reklamen prisni 2 sekonda dhe ju hapet automatikisht video e emisionit:

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *