0

Tronditet Bota: Boksieri Shqiptar i ‘merr jetën’ Serbit (Video)

Florian Marku fiton ndeshjen e sotme ndaj serbit Stefan Suskavcevic.Floriani u gjend në vështirësi vetëm për pak sekonda pasi serbi e lidhi atë duke e mbajtur afër tij dhe duke mos i lënë hapësirë shqiptarit që ta godasë.
Por kjo gjë nuk i zgjati për shumë kohë serbit pasi Floriani menjëherë ka reaguar dhe i kanë mjaftuar 2 minuta që ta nxirrte jashtë loje serbin Suskavcevic, shkruan shqiperiaime.al.Për të shikuar ndeshjen e Florianit ishte dhe Kapiteni legjendar i Kombëtares Shqiptare Lorik Cana i cili ka udhëtuar nga larg për të qenë pranë kampionit shqiptar.
Per me shume shikoni videon me poshte:per te pare videon klikoni mbi reklam….

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *